Mamo tato co ty na to?+ CD- Paweł Zawitkowski- zaklinacz dzieci
O Opiece, Pielęgnacji i Rozwoju Waszego Maleństwa Bogato ilustrowana książka (320 stron) z dołączonym ponad 4 godzinnym filmem na DVD. Paweł Zawitkowski- polski "Zaklinacz Dzieci"
Witamy, Zaloguj się
O Opiece, Pielęgnacji i Rozwoju Waszego Maleństwa Bogato ilustrowana książka (320 stron) z dołączonym ponad 4 godzinnym filmem na DVD. Paweł Zawitkowski- polski "Zaklinacz Dzieci"
MAMO TATO CO TY NA TO?
zawiera CD ( 4 godziny filmu) !!!

REWELACYJNY PORADNIK DLA RODZICÓW !!!
Paweł Zawitkowski- polski "Zaklinacz Dzieci"
O Opiece, Pielęgnacji i Rozwoju Waszego Maleństwa Bogato ilustrowana książka (320 stron) z dołączonym ponad 4 godzinnym filmem na DVD.
Ta nowa książka Pawła Zawitkowskiego przeznaczona jest dla świeżo upieczonych rodziców dzieci od urodzenia do 18 miesięcy, dla przyszłych rodziców, mam w ciąży, ale także dla ich bliskich i osób zawodowo zajmujących się dziećmi.
To wyczerpująca i ciekawa opowieść o rozwoju niemowląt, ale także o rozwoju dziecka w okresie płodowym, to poradnik o opiece i pielęgnacji małych dzieci, o ich potrzebach i możliwościach, to również setki podpowiedzi jak radzić sobie z codziennymi problemami, odpowiedzi na niepokoje i wątpliwości rodziców.
W książce piszą również neurolog, psycholog, logopeda i behawiorysta zwierząt.
Idealna książka na prezent dla każdego rodzica !!!
| Autor: | Paweł Zawitkowski |
| Wydawnictwo: | SZPAK |
| ISBN: | 978-83-931876-0-7 |
| Format książki: | 17,0x24,2 |
| Okładka: | twarda |
| Ilość stron: | 320 |
Brak komentarzy klienta.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.